Tipy na levné vánoční dárky

Levné vánoční dárky_den bez dluhu_kruk

Připravili jsme pro Vás pár tipů, se kterými na Vánoce uděláte radost blízkým a zároveň neutratíte tolik peněz.
 1. RUČNĚ VYTVOŘENÉ PŘÁNÍ Z FOTEK

  Tento dárek potěší hlavně Vaše blízké. Najděte a naskenujte staré fotografie, pospojujte je do příběhů a doplňte o bubliny s textem. Za pár korun vytvoříte unikátní dárek, který je plný emocí.

  Velmi moderní a vtipné je i napodobování fotek z dětství, kdy vytvoříte stejnou fotografii na stejném místě jen s rozdílem například 30 let.

 2. POUKAZ NA SLUŽBU

  Říkáte si, že poukazy dnes dává každý a co je na tom unikátního a levného? Zkuste darovat poukaz na služby, které ale zrealizujete Vy sám/sama. Nabídněte babičce mytí oken nebo generální úklid, svému partnerovi dobrou večeři, kterou pro něj vlastnoručně připravíte. Můžete vytvořit i celou knížku poukazů a doporučujeme poslední poukaz nechat prázdný – na vlastní přání 🙂

 3. HEZKY BALENÉ DOMÁCÍ DOBROTY

  Nic nepotěší tak jako dárkový košík plný vlastnoručně vytvořených arašídových cookies nebo originální domácí ochucený olivový olej s česnekem, rozmarýnem nebo chilli. Láska přeci prochází žaludkem.

 4. VÝHERNÍ LOS

  Výherní los je dárkem nejupřímnějším. Darujete los v nízké hodnotě ale s vědomím toho, že obdarovaný může vyhrát statisíce korun. Navíc si můžete společně užít napínavé chvilky při slosování.

 5. DÓZA S OSOBNÍMI VZKAZY

  Oblíbené citáty, důvody proč milujete svou drahou polovičku, proč si ceníte svých rodičů, to vše jsou věci, které potěší vždy, když si na ně vzpomeneme. Darujte sklenici nebo box plný takových milých vzkazů. Vždy když na obdarovaného vlezou chmury, vytáhne si jeden lísteček, který mu zlepší náladu.

 6. RUČNĚ VYROBENÉ SVÍČKY

  Vyrobit vlastní originální svíčku je jednoduché. Dejte prostor své tvořivosti a zkuste nakombinovat zajímavé vůně a detaily.

Vánoce jsou svátky pohody a rodiny, proto není důležité utratit všechny své peníze za vánoční dárky a Nový rok začít s prázdnou peněženkou nebo dokonce v kontokorentu. Vaši blízcí postupně na dárky zapomenou, ale Vám zůstanou dluhy, které budete muset ještě dlouhou dobu splácet….